SELLA s.c.

O nas.

Jesteśmy kreatywnym zespołem Sella

SELLA S.C. to polska firma z sektora meblarskiego z siedzibą koło Bydgoszczy. Rozpoczęła działalność w 1997 jako producent krzeseł i foteli biurowych.

Z uwagi na dynamiczne zmiany jakie nastąpiły w infrastrukturze ośrodków użyteczności publicznej firma nasza rozszerzyła swój asortyment o fotele kinowe, audytoryjne oraz zestawy konferencyjne, do których produkcji ma odpowiednie zaplecze merytoryczno-techniczne.

Od czasu powstania, firma Sella zdobyła ogromne doświadczenie i wiedzę na rynku meblowym. Profesjonalna obsługa klientów oraz wysoka jakość świadczonych usług, które od początku stanowią podstawę działalności firmy, zapewniły nam stabilny wzrost i umocnienie pozycji rynkowej.

Obecnie firma zajmuje silną pozycję na rynku producentów i jest rozpoznawalna wśród polskiej branży meblarskiej. Ciągle zwiększamy swe doświadczenie dzięki realizacji coraz większych i bardziej wyszukanych projektów, prowadzonych w oparciu o system jakości ISO 9001, ISO 14001 dzięki któremu możemy nadzorować każdy etap powstawania fotela począwszy od projektu, aż po wyrób finalny. Wszystkie produkty tworzymy z pasją nie bojąc się wyzwań i stosując często nowatorskie rozwiązania. Jednak najważniejszym dla nas czynnikiem zawsze jest ergonomia i komfort siedzenia.

Sella

Potrzebujesz profesionalnej obsługi?

Wejdź i sprawdź naszą ofertę foteli kinowych i audytoryjnych oraz pozostałe usułgi.